آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - سمین
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

سمین که مجموعه ای از شرکت های تابعه می باشد یک نهاد خصوصی غیر دولتی با هویت اجتماعی و اقتصادی در گستره عمومی با محوریت کسب و کار و کارآفرینی بین نسلی و بین بخشی مبتنی بر قانون اساسی، اصول تجاری بین المللی و قانون تجارت ایران می باشد. این مجموعه با استقلال از بخش دولتی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی پا گرفته و با تکیه بر سرمایه های انسانی و با راهبرد الگوهای ایرانی  , اسلامی در جهت توسعه پایدار کشور و چرخش اقتصادی منطقه و حتی کشور در بخش بین المللی در حال تکامل است .


این مجموعه با  استفاده از نیروهای متخصص و هدفمند، پله های ترقی را طی می کند تا حمایت بزرگی از کارآفرین نماید. توسعه اشتغال  ، خدمت رسانی به عموم مردم ،ایجاد اولین تجربه کارآفرینی و جلب نظر کارآفرینان برتر از جمله اهداف خدمتگذاران سمین می باشد.


چشم انداز سمین و مدیریت عالی آن تحقق فضای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی و کمک به امر کارآفرینی و رونق اقتصادی در کشور و ایجاد امنیت شغلی و فضای مناسب برای قشر تحصیلکرده وحتی افرادفاقدمهارت وتحصیلات عالی می باشد .


ارزش های بنیادین سمین را می توان به شرح زیر ارائه نمود:

 رعایت قوانین و موازین اقتصادی کشور و ارزش های حاکم بر جامعه / پایبندی به مسئولیت های اجتماعی - تامین و حفظ ارزش های اقتصادی و منافع بلند مدت کارآفرینان /التزام به مدیریت کیفیت جامع جهت بهبود مستمر خدمات / پیوند دائمی با مشتریان و حفظ حقوق شرعی ، اجتماعی و قانونی آنان / اهمیت دادن به خلاقیت و استعدادهای داخلی کشور و کارآفرینان ایرانی / تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات برای ارتقاء علمی ، خدماتی وآینده نگری و نگاه مثبت به آینده /بهبود مستمر و روزآمد اجرای  تعهدات و ارتقای هویت سازمانی برای حفظ منافع ذینفعان درونی و بیرونی / محافظت از ارزشهای سمین و جامعه در همه زمینه ها از جمله فرآیند های اقتصادی ، قوانین ، بخشنامه ها و نحوه ارائه خدمات به مشتریان وکارآفرینان برتر.


سمین که مجموعه ای از شرکت های تابعه می باشد یک نهاد خصوصی غیر دولتی با هویت اجتماعی و اقتصادی در گستره عمومی با محوریت کسب و کار و کارآفرینی بین نسلی و بین بخشی مبتنی بر قانون اساسی، اصول تجاری بین المللی و قانون تجارت ایران می باشد. این مجموعه با استقلال از بخش دولتی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی پا گرفته و با تکیه بر سرمایه های انسانی و با راهبرد الگوهای ایرانی  , اسلامی در جهت توسعه پایدار کشور و چرخش اقتصادی منطقه و حتی کشور در بخش بین المللی در حال تکامل است .  این مجموعه با  استفاده از نیروهای متخصص و هدفمند، پله های ترقی را طی می کند تا حمایت بزرگی از کارآفرین نماید. توسعه اشتغال  ، خدمت رسانی به عموم مردم ،ایجاد اولین تجربه کارآفرینی و جلب نظر کارآفرینان برتر از جمله اهداف خدمتگذاران سمین می باشد.  چشم انداز سمین و مدیریت عالی آن تحقق فضای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی و کمک به امر کارآفرینی و رونق اقتصادی در کشور و ایجاد امنیت شغلی و فضای مناسب برای قشر تحصیلکرده وحتی افرادفاقدمهارت وتحصیلات عالی می باشد . ارزش های بنیادین سمین را می توان به شرح زیر ارائه نمود:   رعایت قوانین و موازین اقتصادی کشور و ارزش های حاکم بر جامعه / پایبندی به مسئولیت های اجتماعی - تامین و حفظ ارزش های اقتصادی و منافع بلند مدت کارآفرینان /التزام به مدیریت کیفیت جامع جهت بهبود مستمر خدمات / پیوند دائمی با مشتریان و حفظ حقوق شرعی ، اجتماعی و قانونی آنان / اهمیت دادن به خلاقیت و استعدادهای داخلی کشور و کارآفرینان ایرانی / تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات برای ارتقاء علمی ، خدماتی وآینده نگری و نگاه مثبت به آینده /بهبود مستمر و روزآمد اجرای  تعهدات و ارتقای هویت سازمانی برای حفظ منافع ذینفعان درونی و بیرونی / محافظت از ارزشهای سمین و جامعه در همه زمینه ها از جمله فرآیند های اقتصادی ، قوانین ، بخشنامه ها و نحوه ارائه خدمات به مشتریان وکارآفرینان برتر.
سمین که مجموعه ای از شرکت های تابعه می باشد یک نهاد خصوصی غیر دولتی با هویت اجتماعی و اقتصادی در گستره عمومی با محوریت کسب و کار و کارآفرینی بین نسلی و بین بخشی مبتنی بر قانون اساسی، اصول تجاری بین المللی و قانون تجارت ایران می باشد. این مجموعه با استقلال از بخش دولتی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی پا گرفته و با تکیه بر سرمایه های انسانی و با راهبرد الگوهای ایرانی، اسلامی در جهت توسعه پایدار کشور و چرخش اقتصادی منطقه و حتی کشور در بخش بین المللی در حال تکامل است . این مجموعه با استفاده از نیروهای متخصص و هدفمند، پله های ترقی را طی می کند تا حمایت بزرگی از کارآفرین نماید. توسعه اشتغال، خدمت رسانی به عموم مردم، ایجاد اولین تجربه کارآفرینی و جلب نظر کارآفرینان برتر از جمله اهداف خدمتگذاران سمین می باشد. چشم انداز سمین و مدیریت عالی آن تحقق فضای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی و کمک به امر کارآفرینی و رونق اقتصادی در کشور و ایجاد امنیت شغلی و فضای مناسب برای قشر تحصیلکرده وحتی افرادفاقدمهارت وتحصیلات عالی می باشد . ارزش های بنیادین سمین را می توان به شرح زیر ارائه نمود: رعایت قوانین و موازین اقتصادی کشور و ارزش های حاکم بر جامعه / پایبندی به مسئولیت های اجتماعی - تامین و حفظ ارزش های اقتصادی و منافع بلند مدت کارآفرینان /التزام به مدیریت کیفیت جامع جهت بهبود مستمر خدمات / پیوند دائمی با مشتریان و حفظ حقوق شرعی، اجتماعی و قانونی آنان / اهمیت دادن به خلاقیت و استعدادهای داخلی کشور و کارآفرینان ایرانی / تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات برای ارتقاء علمی،
راهنما
ارسال نظر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات