آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - پاسخ, به, پرسش های, متداول بخش اول
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

1)       در, مورد, چکی ,که ,منجر ,به ,صدور, گواهینامه, عدم, پرداخت, شده,آیا ,بعد, از, صدور,گواهینامه,قابل, انتقال, به, غیر,خواهد ,بود؟,بلی.

2)     سلام میخواستم بدونم اسم مدیر مالیتون خانوم معصومه قنبری هستن؟چون یه پیجی توی دیوار وتلگرام به ایدی @Sarmayeh_melel اقدام به دریافت کارمزد در قبال وام 48 ساعته از طرف سمین میکند.به این گونه ک تا یک میلیارد هزینه کارمزد 1 درصد و بالای یک میلیارد هزینه کارمزد نیم درصد و هزینه تنفس به ازای هرماه 250 هزار تومان که این وجه به شماره کارت خانم معصومه قنبری که به گفته ایشان مدیر مالیه شرکت میباشن ودر قبال ارائه سند واریز کارمزد این وام رو در 48 ساعت به درخواست کنندگان اعطا میکنن...میخواستم بدونم ایا خانم معصومه قنبری مدیر مالیه شما هستند؟ایا این شخص با ایدی تلگرام @Sarmayeh_melel ایا از طرف شما مامور به اعطای این وام شده اند؟لطفا پاسخ دهید.با تشکر.سمین هیچگونه نماینده ای در فضای مجازی و سایرسایت های تبیلغاتی ندارد ودر صورت پرداخت هرگونه مبلغ به افرادسودجو طبیعتا تمامی مسئولیت آن نیزعهده فردمتقاضی است.سمین هیچ فردی را تحت عناوینی از قبیل کارگزار یا واسط و یا نماینده حقیقی وحقوقی درفضای مجازی معرفی ننموده و نداردلذا  کلیه آگهی هائی از این قبیل خلاف واقع و تماما کذب ، می باشند.جهت اخذ توضیحات وشرایط لازمه مفادمندرج در فرم پذیرش را به دقت مطالعه نمائید.

3)       انواع ,وام ,آزاد ,متداول, که ,پرداخت ,می کنید ,چیست, و, حداکثر, مبلغ ,و, حداکثر ,دوره ,بازپرداخت ,هر, کدام, چقدر, است؟, وام, آزاد,جهت ,خرید ,خودرو,/خرید, کالا,/مسکن,/ ازدواج, /اشتغال,/کارآفرینی/ ضروری/بدون سقف/ از1 الی 3 سال.

4)       مضاربه ,چه ,نوع ,وامی ,است ,و , دریافت, آن ,بر اساس, چه ,شرایطی ,می‌باشد؟,مضاربه, عقدی, است, که ,بین ,(صاحب, نقدینگی), و, مشتری, (عامل) ,منعقد, شده ,و ,به ,موجب ,آن ,مشتری ,متعهد ,می‌شود, تا ,با ,مبلغی, که ,در, اختیارش ,قرار, می‌گیرد,اقدام ,به ,خرید, و, فروش ,کالا, و ,تجارت ,کند, پس ,از ,فروش, کالا, و, بازگرداندن ,اصل, پول ,و ,سود ,ناشی, از, معامله ,با ,صاحب ,نقدینگی, سود ,حاصل ,از, معامله ,به ,نسبتی, مشخص, بین, مشتری ,و, صاحب ,نقدینگی ,تقسیم, می شود,مدت ,زمان, مضاربه ,با ,توجه ,به, بازار, فروش ,کالای, مورد, نظر ,توافقی,حداکثر, تا, 36ماه, و ,غیرقابل ,تمدید, است.

5)       اخیرا, در ,سایت, های تبلیغاتی, اینترنتی ,مثلا ,دیوار, یا ,همشهری, و,فضای ,مجازی ,آگهی هایی, را ,دیدم, که ,پس ,از, تماس, با ,شماره فرد مورد نظر بمن گفت تا فرم سمین را دانلود کنم و برای گرفتن سریع تر وام وخارج از نوبت هم مبلغ 400هزارتومان به شماره حساب ایشان واریزکنم وخود را نماینده شما معرفی می کرد آیا این را شما تائید می کنید؟ سمین هیچگونه نماینده ای در فضای مجازی و سایرسایت های تبیلغاتی ندارد ودر صورت پرداخت هرگونه مبلغ به افرادسودجو طبیعتا تمامی مسئولیت آن نیزعهده فردمتقاضی است.سمین هیچ فردی را تحت عناوینی از قبیل کارگزار یا واسط و یا نماینده حقیقی وحقوقی درفضای مجازی معرفی ننموده و نداردلذا  کلیه آگهی هائی از این قبیل خلاف واقع و تماما کذب ، می باشند.جهت اخذ توضیحات وشرایط لازمه مفادمندرج در فرم پذیرش را به دقت مطالعه نمائید.

6)       سلام وقتتون بخیر.تو سایت دیوار کسی به نام سایت شما اعلام کرده که اگه از طریق سایت اقدام کنیم 3-4 ماه زمان میبره وام رو دریافت کنیم ولی ایشون میگن بدون نوبت میتونن وام بدن 2-3  روزه ولی باید کارمزد رو قبل از گرفتن وام واریز کنیم مثلا مضاربه 20 تومن 3ساله باید قبل از گرفتن وام 470 تومان واریز کنیم براشون بعد از 3-4 روز وام رو میتونیم بگیریم.میخواستم بدونم با سایت شما کار میکنن یا نه کلاهبرداریه؟! سمین هیچ نماینده ای نداردوآگهی های مشابه قطعا کذب و خلاف واقع می باشند.

7)       فرم را تکمیل و به ایمیل شما ارسال کردم ولی هیچ پاسخی دریافت نکردم تاچه زمانی بایدمنتظرپاسخ بمانم؟مدت زمان لازم برای بررسی فرم/حداقل 6وحداکثر10روزکاری بوده وچنانچه پاسخی به پست الکترونیکی متقاضی ارسال نگرددبه منزله ابطال و رد درخواست فرم/توسط تیم ارزشیابی مالی است.

8)       من یه شرکت با مسئولیت محدود دارم آیا با شرکت می تونم ضامن کسی بشم یا راهی وجود داره که بشه ضامن شدیا وام گرفت؟ شخص حقوقی نمی تواند متقاضی بوده یا حتی ضمانت انجام بدهد.

9)       اینجانب چهار سال پیش ضمانت وام یک شخص را در یکی از موسسات مالی برعهده گرفته ام.باتوجه به اینکه شخص نتوانسته این وام را پرداخت کند واز طرفی فشارهای موسسه بر روی ضامن .مجبور شدم وام را پرداخت نمایم.حال این موسسه یک نامه جهت وصول طلبم به من داده که بتوان از طرق قانون پیگیر وصول طلبم شوم.میخواستم بپرسم که ایا اموال منزل این بدهکار را میشود مصادره کرد.چون جز امول منزلش چیز دیگری ندارد؟ بستگی به نوع اموال دارد لذا اگر این اموال ضروری برای مایحتاج او نباشد می توان آن ها را توقیف کرد.

10)   شركت ما نیاز به وام داشت ولی بدلیل مشكلات در بانك به فرد وام دادند كه من دریافت كننده وام شدم و یك ملك در رهن بانك از طرف شركت قرار گرفته. حالا اقساط معوق شده عواقب ان برای من چیست ؟و چكی كه از طرف من و شركت در اختیار بانك قرار گرفته چه برخوردی صورت میگیرد ؟و ملك به مزایده میرود یا نه ؟اگر اقساط وام پرداخت نشود بعد از تذکرات بانک از طریق مراجع قضایی برای مزایده ملک اقدام خواهد کرد.

11)   یک ,وام  ۵ میلیارد تومنی,  مربوط به  اینجانب بدون وثیقه ملکی بدون ضامن فقط با سفته واگذار می شود سود۷٪ بازپرداخت ۱۲ سال ۲ سال تنفس .کارمزد ما ۷٪ و مبلغ ۸۰میلیون تومان بیعانه نقدی لازم است. فقط و فقط در صورت اینکه آمادگی پرداخت بیعانه را به صورت نقدی دارید تماس بگیرید . مهلت بسیار کمی مانده . در غیراین صورت لطفا چانه زنی نکنید سند ملکی ، ماشین، ضمانت نامه بانکی ، چک ووو پیشنهاد نکنید فقط نقدی معامله می کنیم لطفا دقت داشته باشید.راجع به اینگونه متن ها که اخیرا تو تبلیغات اینترنتی بعنوان مصوبه بانکی دیده میشن چن تا سوال داشتم:1.کلا اینگونه وام ها از نظر قانونی مشکلی دارند یا خیر؟2.درصد سود که نوشته شده 7% آیا سود واقعی همون هست یا اینکه در عمل بیشتر هست (ربا)؟3.در این مورد که بالا متنش رو نوشتم فرمودند که 80 میلیون تومان نقد برای بیعانه دریافت میشه در ابتدا و در ازای اون سفته داده میشه.ممکن هست این یک شگرد کلاهبرداری باشد؟4.و اینکه اگر کلا مورد اضافی یا اطلاعات ضروری در این مورد هست که شماها خبر دارید و ما بیخبر لطف کنید ذکر کنید که بی گدار به آب نزده باشیم.ممنون؟ در مورد این قبیل تبلیغات دقت نظر و حساسیت بالایی به خرج دهید.توجه داشته باشید که این شیوه غالبا راهکاری برای کسب مقاصدمالی توسط افرادی فرصت طلب وسودجو (کلاهبرداری) محسوب می شود.

12)   اینجانب ۸ سال پیش سند خانه ام را برای یکی از دوستان  جهت اخذ وام در رهن یک موسسه مالی اعتباری قرار دادم اسناد وام به نام ایشان است ولی ضمانت بنام بنده است متاسفانه با گذشت قریب به ۸ سال هیچ اقدامی برای فک رهن نکرده است بنده هم از ایشان دو سه فقره چک سفید امضا دارم البته نه از بابت تضمین عدم تادیه اقساط وام بلکه بعدا بابت کار دیگری گرفته ام حال می توان با پر کردن این چکها علیه او کاری کرد تا مجبور به پرداخت وام و فک رهن نماید؟با توجه به اینکه شما ضامن هستید اگر مضمون عنه (مدیون اصلی) اقساط بانک را نپردازد در نهایت بانک منزل شما را برای وصول طلب به مزایده خواهد گذاشت و شما تنها می توانید بعد از آن بابت طلب خود به مدیون رجوع کنید اما با توجه به در دست داشتن چک سفید امضا اگر مالی از مدیون سراغ دارید میتوانید هر چه سریع تر اقدام نمایید و با تنظیم درست داداخواست مانع تضییع حقتان بشوید.

13)   در وام آزادومضاربه، اگر سند در رهن بانک باشد، باز هم می توانم اقدام کنم ؟بله مانعی از نظر کارشناسی ندارد.مابه التفاوت اسناد ترهینی طبق نظرکارشناس ذیربط ملاک عمل می باشد.

14)   من خودروئی مدل بالا وارداتی وگران قیمت را خریداری کردم که بدلیل حجم موتور پلاک ملی نداردآیا می توانم با مدارک واسناد خودرو از شماوام سنگین بگیرم چون قیمت ماشین هم رقم بالائی است؟وام خودرو شامل خودروهائی می شودکه دارای پلاک ملی واسنادرسمی وثبتی معتبرباشند.خودروی وارداتی شمادارای گذرموقت واسنادی غیرقابل ترهین است.

15)   آیا برای اخذ فرم ها نیاز به پرداخت هزینه ای هم هست یا خیر.چون بعضی از سایت ها داخل اینترنت هستن که برای گرفتن راهنمائی و تهیه فرم ها باید پول پرداخت کنیم.خواستم ببینم فرم های شما رایگان هست یا مستلزم پرداخت هزینه؟ممنون از راهنمائی شما.قادر – ب از تهران؟ تمامی فرم ها و راهنمائی های لازمه و همچنین مشاوره مربوطه در قالب پاسخگوئی جامع به پرسش ها و مندرجات فرم ها با تکیه بر تلاش مداوم و پیگیری های مستمر متولیان مالی و بصورتی کاملا رایگان انجام و بابت اینگونه خدمات هیچگونه وجهی از متقاضی با عنایت به اهداف متعالی و والای بانیان و پشتیبانان این امر مطالبه و دریافت نمی گردد.متقاضی برای دریافت هریک ازفرم ها، ملزم به پرداخت هیگونه هزینه ای نمی باشدواین درحالیست که دربسیاری از سایت های اینترنتی،حتی هزینه دانلودفرم ویاتعیین وقت مشاوره نیز در همان بدو امر و مراحل ابتدائی از متقاضی بصورت آنلاین،دریافت می گردد.لزوم پرداخت چنین هزینه ای درسمین از ابتدا مقرر نگردیده و درجهت حفظ منافع متقاضی،حاصل نشده است.

16)   در صورت طلاق ایا می توان درخواست کرد تمام ضمانت هایی که برای وام های گوناگون انجام شده است برگشته شود و چک های ان را قبل از اتمام وام گرفت؟خیر نمیتوانید ضمانت ها را مسترد کنید و در صورتی میتوانید این کار را انجام دهید که ابتدا بدهی ها را تسویه نمائید.

17)   سلام.ضامن وام مضاربه ای شخصی شدم که دو ماه به سررسید وام مانده است ولی با وام گیرنده که شغل ازاد دارد دچار مشکل شده ام واحتمال دارد وام را تسویه نکند بجز من که کارمندم دونفر ضامن دیگر نیز دارد وام مضاربه ای است باید قبل از ایجاد مشکل چه اقدامی انجام دهم در ضمن هیچ مدرکی برای تضمین از ایشان نگرفته ام؟ شما باید دادخواست حقوقی در شورای حل اختلاف به طرفیت ایشان تنظیم نمائید و وجوهی که بابت ضمانت از حساب شما کسر شده است را از ایشان مطالبه کنید.

18)   راه ارتباطی سریع با شما چگونه است چون من تابحال چندین ایمیل داده ام ولی جوابی نداده اید؟بعلت حجم بسیاردرخواستهای ارسالی/نواقصی که متقاضیان در نحوه ارائه درخواست خود دارا میباشندممکن است پاسخگوئی زمان ببرد ویاحتی درخواست اولیه شمادرهمان ابتدا حذف شود.اگرفرم شرایط وپذیرش پس از وصول درخواست اولیه برای متقاضی ارسال نگردد،فرم درخواست وی ردشده است.

19)   شرایط ضمانت چک یا سفته چگونه است اگر سفته بدهم بهتراست یا چک ؟طلبکار می‌تواند هم ضامن و هم مدیون را تحت تعقیب قرار دهد، و این در قانون تجارت ضم ذمه به ذمه است، یعنی هم ذمه مدیون و هم ذمه ضامن مشغول می‌شود.ضمانت سفته به این معنی است كه طلبکار می‌تواند سفته را علیه ضامن و مدیون مطرح كند، و زمانی كه طلبكار سفته‌ای داشته باشد كه متعهد آن را امضا كرده است می‌تواند به مراجع قانونی مراجعه كند و آن را به اجرا بگذارد. مگر اینكه در قرارداد وضعیت خاص دیگری قید شده باشد.

20)   با سلام....بنده یک سند ملکی دارم که به نام خودم است.همسرم می خواهد که ضامن شخصی برای گرفتن وام شود .آیا می تواند از این سند که به نام او نیست به عنوان وثیقه استفاده کند؟خیر حتما فردی که قصد ضمانت و سپردن وثیقه ( ملک ) را دارد باید فردی باشد که صاحب سند باشد در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد

16) در صورت طلاق ایا می توان درخواست کرد تمام ضمانت هایی که برای وام های گوناگون انجام شده است برگشته شود و چک های ان را قبل از اتمام وام گرفت؟خیر نمیتوانید ضمانت ها را مسترد کنید و در صورتی میتوانید این کار را انجام دهید که ابتدا بدهی ها را تسویه نمائید. 17) سلام.ضامن وام مضاربه ای شخصی شدم که دو ماه به سررسید وام مانده است ولی با وام گیرنده که شغل ازاد دارد دچار مشکل شده ام واحتمال دارد وام را تسویه نکند بجز من که کارمندم دونفر ضامن دیگر نیز دارد وام مضاربه ای است باید قبل از ایجاد مشکل چه اقدامی انجام دهم در ضمن هیچ مدرکی برای تضمین از ایشان نگرفته ام؟ شما باید دادخواست حقوقی در شورای حل اختلاف به طرفیت ایشان تنظیم نمائید و وجوهی که بابت ضمانت از حساب شما کسر شده است را از ایشان مطالبه کنید. 18) راه ارتباطی سریع با شما چگونه است چون من تابحال چندین ایمیل داده ام ولی جوابی نداده اید؟بعلت حجم بسیاردرخواستهای ارسالی/نواقصی که متقاضیان در نحوه ارائه درخواست خود دارا میباشندممکن است پاسخگوئی زمان ببرد ویاحتی درخواست اولیه شمادرهمان ابتدا حذف شود.اگرفرم شرایط وپذیرش پس از وصول درخواست اولیه برای متقاضی ارسال نگردد، فرم درخواست وی ردشده است. 19) شرایط ضمانت چک یا سفته چگونه است اگر سفته بدهم بهتراست یا چک ؟طلبکار می‌تواند هم ضامن و هم مدیون را تحت تعقیب قرار دهد، و این در قانون تجارت ضم ذمه به ذمه است، یعنی هم ذمه مدیون و هم ذمه ضامن مشغول می‌شود.ضمانت سفته به این معنی است كه طلبکار می‌تواند سفته را علیه ضامن و مدیون مطرح كند، و زمانی كه طلبكار سفته‌ای داشته باشد كه متعهد آن را امضا كرده است می‌تواند به مراجع قانونی مراجعه كند و آن را به اجرا بگذارد. مگر اینكه در قرارداد وضعیت خاص دیگری قید شده باشد. 20) با سلام....بنده یک سند ملکی دارم که به نام خودم است.همسرم می خواهد که ضامن شخصی برای گرفتن وام شود .آیا می تواند از این سند که به نام او نیست به عنوان وثیقه استفاده کند؟خیر حتما فردی که قصد ضمانت و سپردن وثیقه ( ملک ) را دارد باید فردی باشد که صاحب سند باشد در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد. 21) من درخواست وام 60میلیونی را دارم ومیخواهم دوساله بازپرداخت کنم اگربعدازدریافت وگذشت8ماه بخواهم وامم را تسویه کنم چه تغییری در کاهش سود آن خواهد داشت؟اگر وام خود را زودتر ازموعد مقرر تسویه نمائید علاوه بر تخفیف محاسباتی، ازشما فقط به میزان مدت زمانی که پول دراختیارتان بوده است سود اخذ خواهد شدیعنی پرداخت سود بابت 8ماه. 22) من در وضعیت بسیاربدمالی هستم و نیازمالی شدیدی به وام پیداکرده ام فقط چون ضامن ندارم هیچ بانکی بمن وام نمی دهدآیا می توانم از شماوام بدون ضامن وفوری بگیرم؟پرداخت وام بدون ضامن تاسقف مجازمعین شده مانعی نداردبشرطیکه صلاحیت متقاضی وشرایط وی احرازشود. 23) آیا برای اخذ فرم ها نیاز به پرداخت هزینه ای هم هست یا خیر.چون بعضی از سایت ها داخل اینترنت هستن که برای گرفتن راهنمائی و تهیه فرم ها باید پول پرداخت کنیم.خواستم ببینم فرم های شما رایگان هست یا مستلزم پرداخت هزینه؟ممنون از راهنمائی شما.قادر – ب از تهران؟ تمامی فرم ها و راهنمائی های لازمه و همچنین مشاوره مربوطه در قالب پاسخگوئی جامع به پرسش ها و مندرجات فرم ها با تکیه بر تلاش مداوم و پیگیری های مستمر متولیان مالی و بصورتی کاملا رایگان انجام و بابت اینگونه خدمات هیچگونه وجهی از متقاضی با عنایت به اهداف متعالی و والای بانیان و پشتیبانان این امر مطالبه و دریافت نمی گردد.متقاضی برای دریافت هریک ازفرم ها، ملزم به پرداخت هیگونه هزینه ای نمی باشدواین درحالیست که دربسیاری از سایت های اینترنتی،
راهنما
ارسال نظر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات